dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Polkowice - Oferty sprzedaży i najmu

47 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

47 ogłoszeń

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borówkowa

Polkowice,dolnośląskie

433 418 zł58,57 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Oferujemy Państwu nowe mieszkania bezczynszowe przy ul. Słubickiej/borówkowej w Polkowicach. Oferta bezpośrednio od Dewelopera. Kupujący nie płaci podatku pcc. Ogłoszenie sprzedaży dotyczy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, Rynek

Polkowice,dolnośląskie

520 000 zł80 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne i klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 70 m , ( po podłodze 80m2)plus piwnica. Położone w samym centrum Polkowic, w kamienicy z 2000 roku/ 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lawendowa

Polkowice,dolnośląskie

303 576 zł36,05 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Uwaga! Rozpoczynamy sprzedaż 2- etapu inwestycji w Polkowicach "osiedle lawendowe" Oferujemy Państwu nowo wybudowane mieszkanie w bloku w Polkowicach przy ul. Lawendowej. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy, Rynek

Polkowice,dolnośląskie

520 000 zł80 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie na 2 piętrze w kamienicy 3 piętrowej na Starówce w Polkowicach. Mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum miasta! Mieszkanie składa się z przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

545 476 zł65,72 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja w Centrum Polkowicac "wołodyjowskiego" W cenie mieszkania klimatyzacja oraz rolety zewnętrzne! Oferta bezpośrednio od Dewelopera. Kupujący nie płaci podatku pcc. Bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Polkowice,dolnośląskie

330 000 zł51 m² 6 470,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polkowice, 3 pokoje, 1 piętro, 51 m2, 330000 zł sprzedam. Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na 1 piętrze w IV piętrowym budynku mieszkalnym. Lokalizacja: polkowice ul. Kolejowa. Dostępne: do.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wołodyjowskiego

Polkowice,dolnośląskie

1 600 zł46 m² 34,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku spółdzielczym przy ul. Wołodyjowskiego w Polkowicach. Świetna lokalizacja- bardzo blisko do centrum miasta! Bardzo blisko do szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wołodyjowskiego

Polkowice,dolnośląskie

345 000 zł45 m² 7 700,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie w Polkowicach przy ulicy Wołodyjowskiego w bloku 4 piętrowym na 1 piętrze. 44.8m2. Nowe okna drzwi i wszystkie instalacje. Wszystkie pokoje przystosowane do zamykania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolejowa

Polkowice,dolnośląskie

519 000 zł61 m² 8 508,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Sprzedam bezpośrednio (bez prowizji dla pośrednika) przestronne, w pełni urządzone mieszkanie w Polkowicach przy ulicy Kolejowej. Lokal o powierzchni 61 m znajduje się na najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kossaka

Polkowice,dolnośląskie

3 500 zł74 m² 47,30 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na Wynajem mieszkanie bezczynszowe dwupoziomowe w centrum miasta Polkowic. Mieszkanie położone na 1 piętrze + poddasze. Powierzchnia po podłodze około 74m2. Lokal mieszkalny składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Polkowice,dolnośląskie

579 000 zł63 m² 9 161,39 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż mieszkanie w Polkowicach, ul. Słowiańska Oferujemy na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni użytkowej 63,2 m oraz powierzchni podłogi około 77 m , usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krótka

Polkowice,dolnośląskie

329 000 zł48 m² 6 904,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferujemy Państwu mieszkanie 3 pokojowe przy ul. Krótkiej 1 w Polkowicach, na I piętrze. Blok usytuowany jest w wyjątkowo dobrym miejscu, idealnym dla rodziny z dziećmi. Wyjście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Lawendowa

Polkowice,dolnośląskie

265 285 zł31 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skalników

Polkowice,dolnośląskie

358 000 zł67 m² 5 764,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zaprojektuj swoje wymarzone wnętrze - przestronne 62 m z loggią w sercu Polkowic Szukasz bazy pod idealne mieszkanie dla rodziny lub dochodową inwestycję? Ta oferta przy ul. Skalników łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kmicica

Polkowice,dolnośląskie

410 000 zł48 m² 8 610 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Polkowicach - idealne miejsce dla Ciebie! Zapraszamy do zakupu pięknego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 48 m2, położonego na 3 piętrze w Polkowicach. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kossaka

Polkowice,dolnośląskie

389 000 zł74 m² 5 228,49 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe dwupoziomowe w centrum miasta Polkowic. Mieszkanie położone na 1 piętrze + poddasze. Powierzchnia po podłodze około 74,40 m2. Lokal mieszkalny składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

3 900 zł120 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowy apartament o powierzchni 120 m2. Apartament położony jest na piętrze domu w Polkowicach. Lokal posiada osobne wejście, wiatrołap, przedpokój, kuchnię, garderobę, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żarska

Polkowice,dolnośląskie

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu nowe mieszkanie 3-pokojowe na wynajem w Polkowicach przy ul. Żarskiej. Mieszkanie posiada duży balkon. Nowe budownictwo. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lawendowa

Polkowice,dolnośląskie

437 692 zł57 m² 7 660 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Uwaga! ostatnie mieszkanie W tym W bloku! - zwidokiem na ul. Szprotawską. Nowa inwestycja w Polkowicach "osiedle lawendowe" Oferujemy Państwu mieszkanie w nowym budownictwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rynek

Polkowice,dolnośląskie

561 000 zł83 m² 6 791,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Bezczynszowe mieszkanie w samym sercu Polkowic! Rynek Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 82,6 m położone na 1 piętrze stylowej kamienicy w samym centrum Polkowic - Rynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ociosowa

Polkowice,dolnośląskie

495 000 zł60 m² 8 305,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w zielonej, cichej okolicy idealne dla młodych i starszych. Na sprzedaż mieszkanie w Polkowicach spokojnej, pełnej zieleni lokalizacji. W pobliżu znajdują się park, las,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lawendowa

Polkowice,dolnośląskie

437 692 zł57 m² 7 660 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja w Polkowicach "osiedle lawendowe" Oferujemy Państwu mieszkanie w nowym budownictwie w Polkowicach przy ul. Lawendowej. Oferta bezpośrednio od Dewelopera. Kupujący nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lawendowa

Polkowice,dolnośląskie

437 003 zł57 m² 7 660 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borówkowa

Polkowice,dolnośląskie

525 308 zł72 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lawendowa

Polkowice,dolnośląskie

435 318 zł57 m² 7 660 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lawendowa

Polkowice,dolnośląskie

286 150 zł36 m² 7 937,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja w Polkowicach "osiedle lawendowe" Oferujemy Państwu mieszkanie w nowym budownictwie w Polkowicach przy ul. Lawendowej Oferta bezpośrednio od Dewelopera. Kupujący nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skalników

Polkowice,dolnośląskie

507 995 zł58 m² 8 758,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

NA sprzedaż piękne mieszkanie zlokalizowane na parterze w bloku 4 piętrowym przy ul. Skalników. Mieszkanie pięknie i gustownie urządzone i wyposażone w sprzęty i meble bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skalników

Polkowice,dolnośląskie

380 000 zł71 m² 5 352,11 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 71 m , położone na V piętrze w wieżowcu z windą przy ul. Skalników. Lokal z ogromnym potencjałem aranżacyjnym - idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

309 000 zł53 m² 5 830,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam 3 pokojowe rozkładowe mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym w centrum Polkowic , mieszkanie do remontu więcej informacji udzielę telefonicznie , zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skalników

Polkowice,dolnośląskie

507 995 zł58 m² 8 758,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***nowa cena! 507995pln**** nie zwlekaj umów prezentację już teraz*** Nowoczesne 3 pokoje po generalnym remoncie Polkowice, ul. Skalników Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie 58 m w Polkowicach, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lawendowa

Polkowice,dolnośląskie

437 692 zł57 m² 7 660 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Polkowice,dolnośląskie

585 000 zł72 m² 8 241 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Bezczynszowe, dwupoziomowe Mieszkanie z Balkonem | Polkowice, ul. Żarska | 72,2 m cena do negocjacji Lokalizacja: polkowice, ul. Żarska Powierzchnia: 72,2 m Pokoje: 3 Poziomy: 2 Rok budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ociosowa

Polkowice,dolnośląskie

2 200 zł60 m² 36,58 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 3 pokojowe na 2 piętrze w bloku przy ul. Ociosowej w Polkowicach. Mieszkanie składa się z 3 oddzielnych pokoi, osobnej kuchni, łazienki, wc, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lawendowa

Polkowice,dolnośląskie

437 003 zł57 m² 7 660 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lawendowa

Polkowice,dolnośląskie

437 003 zł57 m² 7 660 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Rynek

Polkowice,dolnośląskie

595 000 zł62 m² 9 596,77 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż piękne, bezczynszowe mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze w budynku bezczynszowym w ścisłym centrum w Rynku Polkowic. Z prywatnym miejscem parkingowym w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borówkowa

Polkowice,dolnośląskie

499 000 zł64 m² 7 796,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu na sprzedaż mieszkanie na parterze w Polkowicach przy ul. Borówkowej. Bardzo fajna lokalizacja, blisko miasta przez rondo lub kładkę. Spokojna okolica, boisko i plac zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ociosowa

Polkowice,dolnośląskie

350 000 zł60 m² 5 850,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie na sprzedaż położone w Polkowicach przy ulicy Ociosowej. Lokal usytuowany jest na 4 piętrze w bloku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lawendowa

Polkowice,dolnośląskie

435 318 zł57 m² 7 660 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lawendowa

Polkowice,dolnośląskie

437 692 zł57 m² 7 660 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słubicka

Polkowice,dolnośląskie

619 000 zł65 m² 9 526,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w Polkowicach przy ul. Słubickiej, w bloku z 2018r. Mieszkanie o pow. 64,98m2 znajduje się na I piętrze bloku i składa się.