dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Polkowice - Oferty sprzedaży i najmu

47 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

47 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Makowa

Polkowice,dolnośląskie

449 000 zł45 m² 9 977,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przedmiotem niniejszego ogłoszenia jest mieszkanie znajdujące się na ul. Makowa, na terenie Polkowic Dolnych. Lokal znajduje się na drugiej kondygnacji budynku wielorodzinnego, i jest on lokalem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borówkowa

Polkowice,dolnośląskie

431 050 zł58,25 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Oferujemy Państwu nowe mieszkania bezczynszowe przy ul. Słubickiej/borówkowej w Polkowicach. Oferta bezpośrednio od Dewelopera. Kupujący nie płaci podatku pcc. Ogłoszenie sprzedaży dotyczy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lawendowa

Polkowice,dolnośląskie

468 548 zł57,14 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Uwaga! Rozpoczynamy sprzedaż 2- etapu inwestycji w Polkowicach "osiedle lawendowe" Oferujemy Państwu nowo wybudowane mieszkanie w bloku w Polkowicach przy ul. Lawendowej. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skrzetuskiego

Polkowice,dolnośląskie

360 000 zł53,10 m² 6 779,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 53 m Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na 4. piętrze w bloku. Lokal idealnie sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie 3-pokojowe

Polkowice,dolnośląskie

352 000 zł54,28 m² 6 484,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie po remoncie, położone na parterze w niskim, 4-piętrowym budynku z 1970 roku przy ul. Wołodyjowskiego w Polkowicach. Lokal o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kaktusowa

Polkowice,dolnośląskie

555 048 zł77,09 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Nowa inwestycja w Polkowicach "apartamenty Kaktusowa" etap I A. Oferujemy Państwu mieszkania w nowym budownictwie w Polkowicach przy ul. Kaktusowej. Etap I A to 44 mieszkania 1,2.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaktusowa

Polkowice,dolnośląskie

301 609 zł39,17 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaktusowa

Polkowice,dolnośląskie

330 792 zł42,96 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaktusowa

Polkowice,dolnośląskie

495 208 zł66,92 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z aneksem, ul. Kaktusowa

Polkowice,dolnośląskie

243 320 zł30,80 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2028

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kaktusowa

Polkowice,dolnośląskie

361 998 zł46,41 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaktusowa

Polkowice,dolnośląskie

436 725 zł58,23 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kaktusowa

Polkowice,dolnośląskie

455 739 zł62,43 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy, ul. Słowiańska

Polkowice,dolnośląskie

770 000 zł86,80 m² 8 870,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż elegancki apartament położony na 1 piętrze w budynku z 2018 roku przy ul. Słowiańskiej w Polkowicach. Apartament ma 86, 80m2 powierzchni użytkowej (plus doatkowo piwnica 5,10.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miedziana

Polkowice,dolnośląskie

325 000 zł53 m² 6 132,08 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ciekawa oferta! Przestronne / 53m2 /M3. Cena sprzedaży 325 000 zł lokalozacja :polkowice ul.Miedziana /10 pietro. Jasne , przestronne i ekonomiczne mieszkanie Do własnej aranżacji. Zakup tylko za.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lawendowa

Polkowice,dolnośląskie

265 285 zł31,21 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

582 200 zł71 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja w Centrum Polkowicac "wołodyjowskiego" W cenie mieszkania klimatyzacja oraz rolety zewnętrzne! Oferta bezpośrednio od Dewelopera. Kupujący nie płaci podatku pcc. Bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, Rynek

Polkowice,dolnośląskie

499 000 zł69,10 m² 7 221,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Polkowice, rynek, mieszkanie, 3 pokoje, 69,1 m2, sprzedam, 499000 zł. Na sprzedaż mieszkanie w Polkowicach ul. Rynek. Lokal stanowiący odrębną nieruchomość. Księga wieczysta. Piętro 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 200 zł79,90 m² 8 000 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borówkowa

Polkowice,dolnośląskie

622 656 zł86,48 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lawendowa

Polkowice,dolnośląskie

466 006 zł56,83 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legnicka

Polkowice,dolnośląskie

270 000 zł43 m² 6 279,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 43 m2 położone na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym w Polkowicach przy ul. Legnickiej. Blok należy do zasobów spółdzielni mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lawendowa

Polkowice,dolnośląskie

467 810 zł57,05 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja w Polkowicach "osiedle lawendowe" Odbiory mieszkań maj/czerwiec 2026 r. Oferujemy Państwu mieszkanie w nowym budownictwie w Polkowicach przy ul. Lawendowej. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borówkowa

Polkowice,dolnośląskie

487 364 zł65,86 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hubala

Polkowice,dolnośląskie

349 000 zł63,90 m² 5 461,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz komfortowego mieszkania na parterze z balkonem oraz dużą piwnicą? Sprawdź tą ofertę! Mam dla Ciebie mieszkanie na parterze o powierzchni 56,9 m2 z balkonem oraz dużą piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lawendowa

Polkowice,dolnośląskie

467 810 zł57,05 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kmicica

Polkowice,dolnośląskie

259 000 zł45,38 m² 5 707,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 45,38 m2 w Polkowicach w bloku 4 piętrowym przy ul. Kmicica. Mieszkanie ma 45,38 m2 powierzchni użytkowej, a do mieszkania dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kmicica

Polkowice,dolnośląskie

420 000 zł53 m² 7 924,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W cenie meble plus sprzęt agd Mieszkanie o powierzchni użytkowej 53 m2 plus piwnica. Jest bardzo przestronne i jasne. Składa się z : - salonu, - 2 sypialni, - kuchni , - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

470 000 zł59,60 m² 7 885,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Polkowicach spokojnej, pełnej zieleni lokalizacji. W pobliżu znajdują się park, las, ścieżka zdrowia, baseny, place zabaw dla dzieci i dla psiaków. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem, ul. Kaliowa

Polkowice,dolnośląskie

495 000 zł57 m² 8 684,21 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie położone na parterze w nowym budynku w zabudowie szeregowej niskiej jednorodzinnej dwulokalowej (10 segmentowej) w Polkowicach Dolnych przy ul. Kaliowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

646 137 zł79,77 m² 8 100 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Polkowice,dolnośląskie

360 000 zł51 m² 7 058,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polkowice, 3 pokoje, parter, 51 m2, 360000 zł sprzedam. Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na parterze w IV piętrowym budynku mieszkalnym. Lokalizacja: polkowice ul. Kolejowa. Dostępne: do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

3 900 zł120 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowy apartament o powierzchni 120 m2. Apartament położony jest na piętrze domu w Polkowicach. Lokal posiada osobne wejście, wiatrołap, przedpokój, kuchnię, garderobę, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lawendowa

Polkowice,dolnośląskie

468 548 zł57,14 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fiołkowa

Polkowice,dolnośląskie

3 900 zł130 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polkowice, 3 pokoje, piętro domu z ogrodem, wynajmę, 130 m2, 3900 zł miesięcznie. Dostępne od 03.2026r. Polecam. Do wynajęcia umeblowane mieszkanie 130 m2 na I piętrze w domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lawendowa

Polkowice,dolnośląskie

467 810 zł57,05 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miedziana

Polkowice,dolnośląskie

331 500 zł55,40 m² 5 983,75 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu słoneczne mieszkanie z pięknym widokiem na Polkowice. Świetna lokalizacja. Blok znajduje się w centrum Polkowic przy ul. Miedzianej. W pobliżu znajdują sklepy, place.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Polkowice,dolnośląskie

2 700 zł55,50 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polkowice, 3 pokoje, parter, balkon, ogródek, wynajmę, 55,5 m2, 2700 zł miesięcznie. Do wynajęcia trzypokojowe umeblowane mieszkanie na parterze w I piętrowym nowym budynku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legnicka

Polkowice,dolnośląskie

328 000 zł82,20 m² 3 990,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polkowice, mieszkanie, 2 piętro, 3 pokoje, 82,2 m2, sprzedam, 328 000 zł. Na sprzedaż duże mieszkanie na 2 piętrze w bloku na ul. Legnickiej. Okna z salonu i kuchni na stronę wschodnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, Rynek

Polkowice,dolnośląskie

665 000 zł80 m² 8 312,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Polkowice, rynek, mieszkanie, 2 piętro, 3 pokoje, 80 m2, sprzedam, 665000 zł. Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy w Rynku w Polkowicach. Okna na stronę wschód - zachód. Mieszkanie 80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowiańska

Polkowice,dolnośląskie

579 000 zł77 m² 7 519,48 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż mieszkanie w Polkowicach, ul. Słowiańska Oferujemy na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni użytkowej 63,2 m oraz powierzchni podłogi około 77 m , usytuowane.