Mieszkanie, ul. Skrzetuskiego

Skrzetuskiego, Polkowice, dolnośląskie

  • 360 000 zł
  • 53,10 m²
  • 6 779,66 zł/m²

Zdjęcie

Magdalena Krysia...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Skrzetuskiego

Skrzetuskiego, Polkowice, dolnośląskie

zaktualizowane:
10 maja 2026

360 000 zł

53,10 m²

6 779,66 zł/m²

Mieszkanie, ul. Skrzetuskiego

Zaktualizowane: 10 maja 2026

360 000 zł 53,10 m² 6 779,66 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
4/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1970
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

4/4

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1970

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 360 000 zł (6 779,66 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 53,10 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1970
  •   technika budowy: wielka płyta
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/4, dwustronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (zabudowany), piwnica 2,60 m²
  • Czynsz: 600 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: prysznic
  • Media: gaz, siła; ogrzewanie: miejskie
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: Studio 33, zaktualizowane: 10.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 53 m²

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 53 m², położone na 4. piętrze w bloku. Lokal idealnie sprawdzi się dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem.

Najważniejsze informacje:
-3 niezależne pokoje
-powierzchnia: 53 m²
-balkon
-piwnica
-wszystkie instalacje wymienione ok. (...)

Agent

Magdalena Krysiak

697 897...

697 897 312

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość