Serce 0 Ulubione

Działki na wynajem Polkowice - Oferty wynajmu działek na Dolnym Śląsku

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

2 000 zł1 500 m² 1,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polkowice, grunt inwestycyjny, wynajem 2000 miesięcznie. Do wynajęcia plac, grunt pod działalność gospodarczą około 1500 m2, z możliwością parkowania dużych pojazdów. Ogrodzony, oświetlony.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł1 000 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polkowice, plac do wynajęcia, ogrodzony, utwardzony, legnicka, 2 000 zł miesięcznie. Plac o powierzchni 1000 m2 - 3000 m2 w Polkowicach, do wykorzystania jako np. teren pod parking dla aut.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka komercyjna Miłkowice

Miłkowice(Polkowice + 25 km)

10 300 zł8 303 m² 1,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu terenu o powierzchni 8303 m2 wraz z zabudowaniami, oznaczonego geodezyjnie numerem działki 466/41 am.

Szczegóły ogłoszenia

43 000 zł28 200 m² 1,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia nieruchomości tj. terenu wraz z zabudowaniami o pow. 2.82 ha. Działka zabudowana jest budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Kręta

Kartuzy,Legnica(Polkowice + 31 km)

1 500 zł340 m² 4,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Możliwy wynajem pod miejsca parkingowe lub inne nieuciążliwe przeznaczenie. Polecamy działkę budowlana w niedalekiej odległości od centrum Legnicy w okolicy parku miejskiego. Teren znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Modrzyca

Modrzyca(Polkowice + 42 km)

2 000 zł4 000 m² 0,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro Zachód Nieruchomości oferuje Państwu do wynajęcia grunt położony w Modrzycy. Działka dzięki swojej lokalizacji może być przeznaczona pod komis samochodowy, skład budowlany czy parking.

Szczegóły ogłoszenia

2 860 zł1 300 m² 2,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia placu utwardzonego o pow. 1300 m2 przy ul. Karola Miarki 10 w Jeleniej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Towarowa

Nowa Sól(Polkowice + 39 km)

2 800 zł6,25 m² 448 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje do najmu grunt o pow. 6,25 m2 (stanowiący część dz. nr 690/21 obr. Nowa Sól) mieszczący się w Nowej Soli, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Dworcowa

Malczyce(Polkowice + 41 km)

9 590 zł2 740 m² 3,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu placu przy czynnej linii kolejowej wraz z budynkiem biurowym i małym budynkiem gospodarczym,.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł5 000 m² 0,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do wynajmu działkę przemysłowo-usługową o powierzchni 5000 m2 w Bolesławcu. Szczegóły oferty: - nieruchomość jest położona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna, ul. Proletariacka

Miłkowice(Polkowice + 25 km)

6 000 zł3 000 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia nieruchomości: terenu o pow. ok. 3000,00 m2 usytuowanego w Miłkowicach przy ul. Proletariackiej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna

Biernatki(Polkowice + 43 km)

2 850 zł1 500 m² 1,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia nieruchomości: terenu-placu utwardzonego o pow. 1500,00 m2 w miejscowości biernatki gm.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij