dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Polkowice - Oferty sprzedaży i najmu

61 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

61 ogłoszeń

Mieszkanie 3-pokojowe Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

470 000 zł59,60 m² 7 885,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Polkowicach spokojnej, pełnej zieleni lokalizacji. W pobliżu znajdują się park, las, ścieżka zdrowia, baseny, place zabaw dla dzieci i dla psiaków. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chopina

Polkowice,dolnośląskie

399 000 zł48,80 m² 8 176,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż ładne i zadbane mieszkanie w Polkowicach - centrum, ul. Chopina. W pobliżu znajdują sie sklepy, lokale usługowe, urzędy, targ, place zabaw. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Polkowice,dolnośląskie

360 000 zł51 m² 7 058,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polkowice, 3 pokoje, parter, 51 m2, 360000 zł sprzedam. Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na parterze w IV piętrowym budynku mieszkalnym. Lokalizacja: polkowice ul. Kolejowa. Dostępne: do.

Szczegóły ogłoszenia

736 000 zł110 m² 6 690,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż gustownie urządzony apartament dwupoziomowy w budynku z 2015 roku przy ul. Słowiańskiej w Polkowicach. Apartament ma 89, 46m2 powierzchni (powierzchni użytkowej jest dokładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miedziana

Polkowice,dolnośląskie

331 500 zł55,40 m² 5 983,75 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu słoneczne mieszkanie z pięknym widokiem na Polkowice. Świetna lokalizacja. Blok znajduje się w centrum Polkowic przy ul. Miedzianej. W pobliżu znajdują sklepy, place.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ratowników

Polkowice,dolnośląskie

320 000 zł53,67 m² 5 962,36 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polkowice, mieszkanie, 2 pokoje, 53,67 m2, sprzedam, 320 000 zł. Na sprzedaż jasne rozkładowe mieszkanie w wieżowcu na 6 piętrze. W pobliżu duży, bezpłatny parking. Mieszkanie zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Polkowice,dolnośląskie

2 700 zł55,50 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polkowice, 3 pokoje, parter, balkon, ogródek, wynajmę, 55,5 m2, 2700 zł miesięcznie. Do wynajęcia trzypokojowe umeblowane mieszkanie na parterze w I piętrowym nowym budynku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł58,40 m² 5 308,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż duże ,ładne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane przy ulicy Ociosowej w Polkowicach. Mieszkanie o powierzchni 58,4 m2, znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legnicka

Polkowice,dolnośląskie

328 000 zł82,20 m² 3 990,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polkowice, mieszkanie, 2 piętro, 3 pokoje, 82,2 m2, sprzedam, 328 000 zł. Na sprzedaż duże mieszkanie na 2 piętrze w bloku na ul. Legnickiej. Okna z salonu i kuchni na stronę wschodnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Żarska

Polkowice,dolnośląskie

625 000 zł74,01 m² 8 444,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż bardzo ładne , bezczynszowe, dwupoziomowe 4 pokojowe mieszkanie z poddaszem gospodarczym, zlokalizowane przy ulicy Żarskiej w Polkowicach. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, Rynek

Polkowice,dolnośląskie

665 000 zł80 m² 8 312,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Polkowice, rynek, mieszkanie, 2 piętro, 3 pokoje, 80 m2, sprzedam, 665000 zł. Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy w Rynku w Polkowicach. Okna na stronę wschód - zachód. Mieszkanie 80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sztygarska

Polkowice,dolnośląskie

387 700 zł46 m² 8 428,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Na sprzedaż: 46 m po kapitalnym remoncie | otwarty balkon | 2. piętro | niski blok - ul. Sztygarska. Szukasz mieszkania, do którego wchodzisz i od razu mieszkasz? To ogłoszenie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Lutego

Polkowice,dolnośląskie

350 000 zł40,27 m² 8 691,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyremontowane mieszkania o powierzchni 40 m2, położone na 3 piętrze w zadbanym budynku przy ul.11 Lutego w Polkowicach. Idealna propozycja dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowiańska

Polkowice,dolnośląskie

579 000 zł77 m² 7 519,48 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż mieszkanie w Polkowicach, ul. Słowiańska Oferujemy na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni użytkowej 63,2 m oraz powierzchni podłogi około 77 m , usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

325 000 zł39,30 m² 8 269,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nieruchomości Apartament Ewelina Gruszczyńska-Malina tel.   Mieszkanie 2 pokojowe | Polkowice | po remoncie generalnym | gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż oferujemy 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, Rynek

Polkowice,dolnośląskie

520 000 zł80 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne i klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 70 m , ( po podłodze 80m2)plus piwnica. Położone w samym centrum Polkowic, w kamienicy z 2000 roku/ 2.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy, Rynek

Polkowice,dolnośląskie

520 000 zł80 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie na 2 piętrze w kamienicy 3 piętrowej na Starówce w Polkowicach. Mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum miasta! Mieszkanie składa się z przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

190 000 zł32,70 m² 5 810,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje z balkonem w Polkowicach Cena: 190 tys. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 32,70 metrów kwadratowych i składa się z następujących pomieszczeń: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Gdańska

Polkowice,dolnośląskie

429 000 zł55 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego położonego w ścisłym centrum Polkowic, przy ulicy Gdańskiej. Nieruchomość ta stanowi idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Polkowice,dolnośląskie

330 000 zł51 m² 6 470,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polkowice, 3 pokoje, 1 piętro, 51 m2, 330000 zł sprzedam. Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na 1 piętrze w IV piętrowym budynku mieszkalnym. Lokalizacja: polkowice ul. Kolejowa. Dostępne: do.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skalników

Polkowice,dolnośląskie

520 000 zł73 m² 7 162,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż funkcjonalne, przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,6 m , położone na parterze budynku przy ul. Skalników w Polkowicach. To idealna propozycja dla rodziny, osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wołodyjowskiego

Polkowice,dolnośląskie

345 000 zł45 m² 7 700,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie w Polkowicach przy ulicy Wołodyjowskiego w bloku 4 piętrowym na 1 piętrze. 44.8m2. Nowe okna drzwi i wszystkie instalacje. Wszystkie pokoje przystosowane do zamykania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolejowa

Polkowice,dolnośląskie

519 000 zł61 m² 8 508,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Sprzedam bezpośrednio (bez prowizji dla pośrednika) przestronne, w pełni urządzone mieszkanie w Polkowicach przy ulicy Kolejowej. Lokal o powierzchni 61 m znajduje się na najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Polkowice,dolnośląskie

579 000 zł63 m² 9 161,39 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krótka

Polkowice,dolnośląskie

329 000 zł48 m² 6 904,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferujemy Państwu mieszkanie 3 pokojowe przy ul. Krótkiej 1 w Polkowicach, na I piętrze. Blok usytuowany jest w wyjątkowo dobrym miejscu, idealnym dla rodziny z dziećmi. Wyjście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kmicica

Polkowice,dolnośląskie

229 000 zł38 m² 6 027,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Nowe 2 pokoje po generalnym remoncie! okazja W super cenie Prezentujemy Państwu wyjątkową okazję - ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,80 m , które właśnie przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kossaka

Polkowice,dolnośląskie

1 170 000 zł110 m² 10 636,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż wyjątkowe, bezczynszowe mieszkanie dwupoziomowe 110m2 w centrum Polkowic! Na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 110 m + taras, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skalników

Polkowice,dolnośląskie

358 000 zł67 m² 5 764,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zaprojektuj swoje wymarzone wnętrze - przestronne 62 m z loggią w sercu Polkowic Szukasz bazy pod idealne mieszkanie dla rodziny lub dochodową inwestycję? Ta oferta przy ul. Skalników łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kmicica

Polkowice,dolnośląskie

410 000 zł48 m² 8 610 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Polkowicach - idealne miejsce dla Ciebie! Zapraszamy do zakupu pięknego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 48 m2, położonego na 3 piętrze w Polkowicach. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górników

Polkowice,dolnośląskie

285 000 zł39 m² 7 251,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie W spokojnej części polkowic 39,3 m | Parter | Oddzielna kuchnia | Piwnica | Ogrzewanie miejskie | Blok po termomodernizacji rozkład pomieszczeń: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żarska

Polkowice,dolnośląskie

419 000 zł48 m² 8 720,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferuję Panstwu na sprzedaż zadbane, bezczynszowe mieszkanie wraz z pełnym wyposażeniem i meblami w Polkowicach przy ul. Żarskiej. Świetna lokalizacja przy nowo wybudowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sztygarska

Polkowice,dolnośląskie

229 000 zł37 m² 6 155,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: mieszkanie 2 pokojowe w Polkowicach Lokalizacja: polkowice, ul. Sztygarska Powierzchnia: 37,20 m Piętro: 3 Cena: 229 000 zł Czynsz: 645 zł (dla 2 osób, zawiera 8 m wody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kossaka

Polkowice,dolnośląskie

389 000 zł74 m² 5 228,49 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe dwupoziomowe w centrum miasta Polkowic. Mieszkanie położone na 1 piętrze + poddasze. Powierzchnia po podłodze około 74,40 m2. Lokal mieszkalny składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rynek

Polkowice,dolnośląskie

312 000 zł43 m² 7 323,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2 pokoje | balkon | centrum Polkowic - Rynek | 42,6 m | 3 piętro Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,6 m , położone w centrum Polkowic - Rynek 21. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kmicica

Polkowice,dolnośląskie

229 000 zł38 m² 6 027,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ociosowa

Polkowice,dolnośląskie

385 000 zł48 m² 8 020,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na III piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Ociosowej w Polkowicach. Sprzedaż bez pośredników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

911 000 zł93 m² 9 795,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Sprzedam apartament dwupoziomowy z niezależnym wejściem oraz miejscem postojowym na dwa auta bezpośrednio przy wejściu do apartamentu. Apartament ma powierzchnię 92,9 m2 (po podłodze ok 110 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne