dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Polkowice - Sprzedaż i najem

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Makowa

Polkowice,dolnośląskie

449 000 zł45 m² 9 977,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przedmiotem niniejszego ogłoszenia jest mieszkanie znajdujące się na ul. Makowa, na terenie Polkowic Dolnych. Lokal znajduje się na drugiej kondygnacji budynku wielorodzinnego, i jest on lokalem na.

Szczegóły ogłoszenia

314 000 zł47,45 m² 6 954,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo ładne, ustawne mieszkanie 47,45m2 położone na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym w Polkowicach. Mieszkanie ma 47,45 m2 powierzchni użytkowej, a do mieszkania dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

249 000 zł67,55 m² 3 686,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 67,55 m - Polkowice Dolne, przy parku - do remontu Na sprzedaż przestronne bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 67,55 m , położone w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

800 000 zł105 m² 7 619,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowy apartament o wysokim standardzie 86,3 m powierzchni użytkowej / 105 m powierzchni całkowitej Na sprzedaż przestronne, stylowo wykończone mieszkanie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kmicica

Polkowice,dolnośląskie

259 000 zł45,38 m² 5 707,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 45,38 m2 w Polkowicach w bloku 4 piętrowym przy ul. Kmicica. Mieszkanie ma 45,38 m2 powierzchni użytkowej, a do mieszkania dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kmicica

Polkowice,dolnośląskie

420 000 zł53 m² 7 924,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W cenie meble plus sprzęt agd Mieszkanie o powierzchni użytkowej 53 m2 plus piwnica. Jest bardzo przestronne i jasne. Składa się z : - salonu, - 2 sypialni, - kuchni , - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Fiołkowa

Polkowice,dolnośląskie

2 800 zł42 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polkowice, 2 pokoje, 1 piętro, balkon, wynajmę, 42 m2, 2800 zł miesięcznie. Dostępne: do uzgodnienia. Najem okazjonalny. Mile widziany najemca: singiel lub para bez dzieci, niepalący, nie posiadający.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ratowników

Polkowice,dolnośląskie

320 000 zł53,67 m² 5 962,36 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polkowice, mieszkanie, 2 pokoje, 53,67 m2, sprzedam, 320 000 zł. Na sprzedaż jasne rozkładowe mieszkanie w wieżowcu na 6 piętrze. W pobliżu duży, bezpłatny parking. Mieszkanie zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Polkowice,dolnośląskie

2 700 zł55,50 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polkowice, 3 pokoje, parter, balkon, ogródek, wynajmę, 55,5 m2, 2700 zł miesięcznie. Do wynajęcia trzypokojowe umeblowane mieszkanie na parterze w I piętrowym nowym budynku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł58,40 m² 5 308,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż duże ,ładne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane przy ulicy Ociosowej w Polkowicach. Mieszkanie o powierzchni 58,4 m2, znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolejowa

Polkowice,dolnośląskie

519 000 zł61 m² 8 508,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Sprzedam bezpośrednio (bez prowizji dla pośrednika) przestronne, w pełni urządzone mieszkanie w Polkowicach przy ulicy Kolejowej. Lokal o powierzchni 61 m znajduje się na najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kossaka

Polkowice,dolnośląskie

1 170 000 zł110 m² 10 636,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż wyjątkowe, bezczynszowe mieszkanie dwupoziomowe 110m2 w centrum Polkowic! Na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 110 m + taras, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Liliowa

Polkowice,dolnośląskie

4 300 zł122 m² 35,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu na wynajem ładny, przestronny, dwupoziomowy apartament bezczynszowy w Polkowicach przy ul. Liliowej. Nowe mieszkanie - pierwszy najemca! najem okazjonalny. W pobliżu znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Liliowa

Polkowice,dolnośląskie

4 300 zł122 m² 35,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

911 000 zł93 m² 9 795,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Sprzedam apartament dwupoziomowy z niezależnym wejściem oraz miejscem postojowym na dwa auta bezpośrednio przy wejściu do apartamentu. Apartament ma powierzchnię 92,9 m2 (po podłodze ok 110 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Makowa

Polkowice,dolnośląskie

5 500 zł123 m² 123,44 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Na wynajem bezczynszowa, pięknie urządzony apartament 4 pokojowy, z ogródkiem i miejscem parkingowym, o pow. 123,44 m2 ( podłogą) i powierzchni użytkowej (111,56 m2), położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

3 700 zł137 m² 27,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie jednopoziomowe / apartament o powierzchni użytkowej 137m2 - bezczynszowe z miejscem parkingowym , teren monitorowany 24h/7 Mieszkanie nowocześnie i gustownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Słubicka

Polkowice,dolnośląskie

845 000 zł105 m² 8 047,62 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wyjątkowe, mieszkanie o powierzchni 105 m , zaprojektowane z myślą o wygodzie i funkcjonalności. Cena do mocnej negocjacji dla prawdziwie zaintersowanych , elastyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skalników

Polkowice,dolnośląskie

507 995 zł58 m² 8 758,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

NA sprzedaż piękne mieszkanie zlokalizowane na parterze w bloku 4 piętrowym przy ul. Skalników. Mieszkanie pięknie i gustownie urządzone i wyposażone w sprzęty i meble bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Polkowice,dolnośląskie

504 999 zł74 m² 6 824,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Dostępne od zaraz gotowe do zamieszkania! Wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie w sercu Polkowic komfort, przestrzeń i spokój! Na sprzedaż przestronne, 74 m mieszkanie położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Polkowice,dolnośląskie

585 000 zł72 m² 8 241 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Bezczynszowe, dwupoziomowe Mieszkanie z Balkonem | Polkowice, ul. Żarska | 72,2 m cena do negocjacji Lokalizacja: polkowice, ul. Żarska Powierzchnia: 72,2 m Pokoje: 3 Poziomy: 2 Rok budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Rynek

Polkowice,dolnośląskie

595 000 zł62 m² 9 596,77 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż piękne, bezczynszowe mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze w budynku bezczynszowym w ścisłym centrum w Rynku Polkowic. Z prywatnym miejscem parkingowym w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ociosowa

Polkowice,dolnośląskie

355 000 zł48 m² 7 395,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne i przytulne mieszkanie o powierzchni 48m2. (47,40m2) zlokalizowane w Polkowicach przy ul. Ociosowej. Lokal znajduje się na4 piętrze 4-piętrowego bloku. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ratowników

Polkowice,dolnośląskie

2 000 zł55 m² 36,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,40 m2 usytuowane na 9 piętrze w wieżowcu 10 piętrowym przy ul. Ratowników w Polkowicach. Mieszkanie składa się z: - przedpokoju - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lipowa

Polkowice,dolnośląskie

329 700 zł43 m² 7 667,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie Polkowice, ul. Lipowa Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść od razu z walizką? To 2-pokojowe mieszkanie w centrum Polkowic czeka właśnie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ratowników

Polkowice,dolnośląskie

249 000 zł55 m² 4 494,58 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,40 m2 usytuowane na 9 piętrze w wieżowcu 10 piętrowym przy ul. Ratowników w Polkowicach. Mieszkanie składa się z: - przedpokoju - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Liliowa

Polkowice,dolnośląskie

4 200 zł122 m² 34,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu na wynajem piękny dwupoziomowy apartament bezczynszowy w Polkowicach przy ul. Liliowej. W pobliżu znajduje sie przystanek autobusowy - ul. Liliowa (darmowa komunikacja miejska),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słubicka

Polkowice,dolnośląskie

619 000 zł65 m² 9 526,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w Polkowicach przy ul. Słubickiej, w bloku z 2018r. Mieszkanie o pow. 64,98m2 znajduje się na I piętrze bloku i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kmicica

Polkowice,dolnośląskie

316 000 zł48 m² 6 581,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie na sprzedaż Polkowice, ul. Kmicica Dostępność do ustalenia Powierzchnia: 48,01 m2 (z piwnicą) Piętro: 1,5 / 4 (bez windy) Pokoje: 2 (pierwotnie 3) Rok budowy: 1972 (blok z płyty).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górników

Polkowice,dolnośląskie

1 800 zł51 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, na dłuższy okres czasu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2 w m. Polkowice zlokalizowane na III piętrze 4 piętrowego bloku. Mieszkanie w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bławatkowa

Polkowice,dolnośląskie

3 000 zł85 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na Wynajem Mieszkanie Bezczynszowe 80 m2 na 1 piętrze domu jednorodzinnego w Polkowicach przy ul. Bławatkowej. Bezczynszowe Miejsce parkingowe obok budynku. 80m2 (3 duże pokoje, oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Liliowa

Polkowice,dolnośląskie

730 000 zł140 m² 5 214,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu na sprzedaż piękny dwupoziomowy apartament bezczynszowy w Polkowicach przy ul. Liliowej. W pobliżu znajduje sie przystanek autobusowy - ul. Liliowa (darmowa komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

359 000 zł43 m² 8 323,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego, dwupokojowego mieszkania po generalnym remoncie. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kmicica

Polkowice,dolnośląskie

200 000 zł36 m² 5 500,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 36,36 m2 w Polkowicach przy ulicy Kmicica. Nieruchomość położona jest na 2 piętrze w bloku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słubicka

Polkowice,dolnośląskie

409 000 zł47 m² 8 632,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w standardzie deweloperskim, w gotowej inwestycji zlokalizowanej na nowym osiedlu w Polkowicach, przy ul. Słubickiej. Mieszkanie o pow. 47,38m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wojska Polskiego

Polkowice,dolnośląskie

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie bezczynszowe na 1 piętrze w budynku kilkurodzinnym w Polkowicach przy ul. Wojska Polskiego. Mieszkanie dwupoziomowe typu studio o powierzchni około 62 m2. Na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Liliowa

Polkowice,dolnośląskie

4 200 zł124 m² 33,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

NA wynajem całkowicie bezczynszowe 5 pokojowe mieszkanie (dwupoziomowe) z własnym miejscem postojowym na zamkniętym oosiedlu w budynku wielorodzinnym (zabudowa szeregowa) przy ul. Liliowej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słubicka

Polkowice,dolnośląskie

590 000 zł59 m² 9 939,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferujemy Państwu nowe mieszkanie pięknie wykończone w Polkowicach przy ul. Słubickiej. Budynek świeżo wybudowany w 2024 roku! Jeszcze na gwarancji. W budynku winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

328 900 zł48 m² 6 895,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

-> Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w sercu Polkowic -> Lokalizacja: polkowice, ul. Krótka -> Powierzchnia: 47,65 m -> Układ: 3 pokoje | kuchnia | łazienka z wc | przedpokój | balkon |.

Szczegóły ogłoszenia