dowolna

Mieszkania z aneksem Polkowice - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

47 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

47 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chełmońskiego

Polkowice,dolnośląskie

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe (48m2) w pełni wyposażone w nowej kamienicy przy ul. Chełmońskiego w Centrum Polkowic. Mieszkanie składa się z: - salon z aneksem kuchennym, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chełmońskiego

Polkowice,dolnośląskie

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Liliowa

Polkowice,dolnośląskie

3 700 zł71 m² 52,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem piękne, bezczynszowe mieszkanie zlokalizowane na parterze w zabudowie szeregowej w Polkowicach dolnych przy ul. Liliowej. Mieszkanie położone w całkowicie bezczynszowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Liliowa

Polkowice,dolnośląskie

620 000 zł130 m² 4 766,66 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu przestronne mieszkanie - 4 pok. w Polkowicach przy ul. Liliowej. Mieszkanie bezczynszowe. Mieszkanie sprzedawane w stanie deweloperskim. Zdjęcia, które umieszczono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słubicka

Polkowice,dolnośląskie

385 350 zł51 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu mieszkanie deweloperskie - oferta bezpośrednio od dewelopera. Bezpłatna rezerwacja! gwarancja ceny! Niskie koszty aktu notarialnego - bez podatku pcc. 0% prowizji dla Biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lawendowa

Polkowice,dolnośląskie

276 832 zł36 m² 7 660 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja w Polkowicach "osiedle lawendowe" Oferujemy Państwu mieszkanie w nowym budownictwie w Polkowicach przy ul. Lawendowej. Oferta bezpośrednio od Dewelopera. Kupujący nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lawendowa

Polkowice,dolnośląskie

239 069 zł31 m² 7 660 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

1 800 zł56 m² 32,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: przestronne mieszkanie 3 pokojowe z garderobą oraz osobnym wejściem do kuchni , łazienka z toaletą - 56 m na 4. piętrze dostępne od grudnia! Mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Polkowice,dolnośląskie

625 000 zł70 m² 8 928,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Polkowice, osiedle Liliowe, mieszkanie 3-pokoje, 70m2, z ogrodem i miejscem parkingowym Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe 69,58m2 , położone na parterze w zabudowie szeregowej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

367 200 zł49 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Okazja! dobra lokalizacja! nowa inwestycja W polkowicach- odbierz klucze jeszcze w tym roku! Oferujemy Państwu na sprzedaż ostatnie mieszkania w stanie deweloperskim w Polkowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żarska

Polkowice,dolnośląskie

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Najem okazjonalny. Oferujemy Państwu nowe mieszkanie 3-pokojowe na wynajem w Polkowicach przy ul. Żarskiej. Mieszkanie posiada duży balkon. Nowe budownictwo. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Słowiańska

Polkowice,dolnośląskie

780 000 zł120 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

Sprzedam mieszkanie w Polkowicach przy ulicy Słowiańskiej. Po informacje dotyczące nieruchomosci zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Liliowa

Polkowice,dolnośląskie

3 900 zł72 m² 51,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferujemy Państwu bezczynszowe mieszkanie na wynajem - pierwszy najemca. Usytuowane jest na parterze i posiada własny przynależny ogródek 35 m2 (z tarasem) oraz miejsce postojowe przed budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lawendowa

Polkowice,dolnośląskie

273 218 zł36 m² 7 560 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaliowa

Polkowice,dolnośląskie

569 000 zł92 m² 6 184,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowa cena. Na sprzedaż nowoczesne, 2-poziomowe Mieszkanie Bezczynszowe w Polkowicach Dolnych przy ul. Kaliowej. Pow. użytkowa: 94 m (po podłodze 105 m ) + taras 24 m położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Liliowa

Polkowice,dolnośląskie

649 000 zł130 m² 4 522,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu mieszkanie 4 pok. w Polkowicach przy ul. Liliowej. Mieszkanie sprzedawane w stanie deweloperskim. Zdjęcia, które umieszczono w ogłoszeniu są z już wykończonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słubicka

Polkowice,dolnośląskie

441 900 zł59 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słubicka

Polkowice,dolnośląskie

510 264 zł71 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Liliowa

Polkowice,dolnośląskie

499 000 zł72 m² 6 798 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Uwaga, ostatnie mieszkanie dolne Z ogródkiem! oferta bezpośrednio od dewelopera- gwarancja ceny! Oddanie - sierpień 2024 r. Bezczynszowe Mieszkanie 3 pok. z ogródkiem 35 m2, polkowice, liliowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słubicka

Polkowice,dolnośląskie

367 200 zł49 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skrzetuskiego

Polkowice,dolnośląskie

379 000 zł71 m² 5 370,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przestronne Mieszkanie 3-Pokojowe z Klimatem! Lokalizacja: ul. Skrzetuskiego, polkowice Powierzchnia użytkowa: 63,20 m , pow. całkowita 70,57m2 Liczba pokoi: 3/4 Dlaczego warto? Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Liliowa

Polkowice,dolnośląskie

4 200 zł144 m² 29,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:nie

Oferujemy Państwu bezczynszowe mieszkanie na wynajem - pierwszy najemca. Usytuowane jest na I piętrze i posiada balkon oraz 2 miejsca postojowe przed budynkiem. Najem okazjonalny. Dostępne -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kaliowa

Polkowice,dolnośląskie

3 000 zł57 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Na wynajem bezczynszowe mieszkanie położone na parterze w nowym budynku w zabudowie szeregowej w Polkowicach Dolnych przy ul. Kaliowej. Mieszkanie dostępne od września/października 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Liliowa

Polkowice,dolnośląskie

3 800 zł72 m² 52,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferujemy Państwu ładne bezczynszowe mieszkanie na wynajem. Usytuowane jest na parterze i posiada własny przynależny ogródek 100 m2 oraz 2 miejsca postojowe przed budynkiem. Najem okazjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Liliowa

Polkowice,dolnośląskie

3 700 zł72 m² 51,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferujemy Państwu bezczynszowe mieszkanie na wynajem - pierwszy najemca. Usytuowane jest na parterze i posiada własny przynależny ogródek 35 m2 oraz miejsce postojowe przed budynkiem. Najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ociosowa

Polkowice,dolnośląskie

379 000 zł59 m² 6 456,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży mieszkanie znajdujące się na najbardziej atrakcyjnej części Polkowic - ulicy Ociosowej. Okolica cicha i spokojna, osiedle bardzo dobrze zurbanizowane: liczne punktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

460 000 zł58 m² 7 931,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam Piękne mieszkanie 58m2 w Polkowicach , mieszczące się na wysokim parterze z dużym balkonem. Budynek z nową elewacją wykonaną w 2024 Mieszkanie kapitalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słubicka

Polkowice,dolnośląskie

510 264 zł71 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słubicka

Polkowice,dolnośląskie

515 592 zł72 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ociosowa

Polkowice,dolnośląskie

379 000 zł59 m² 6 467,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Polkowice, mieszkanie 3 pokoje, czwarte piętro, 58.6m2, sprzedam, 379 000 zł. Na sprzedaż jasne rozkładowe mieszkanie w bloku w spokojnej okolicy, przy ulicy Ociosowej w Polkowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kaliowa

Polkowice,dolnośląskie

450 000 zł61 m² 7 377,05 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie położone na parterze w nowym budynku w zabudowie szeregowej niskiej wielorodzinnej (10 segmentowej) w Polkowicach Dolnych przy ul. Kaliowej (zjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słubicka

Polkowice,dolnośląskie

361 050 zł48 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Liliowa

Polkowice,dolnośląskie

569 000 zł144 m² 3 965,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Uwaga, ostatnie mieszkanie górne! Zarezerwuj już dziś a my poczekamy i załatwimy dla Ciebie kredyt na 2%. Oferta bezpośrednio od dewelopera- gwarancja ceny! Powiększona antresola. Termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

1 400 zł34 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe położone na 2 piętrze w kamienicy bezczynszowej w Polkowicach przy ul. Wojska Polskiego. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kaliowa

Polkowice,dolnośląskie

495 000 zł90 m² 5 494,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie położone na 1 i 2 piętrze w nowym budynku w zabudowie szeregowej niskiej wielorodzinnej (10 lokalowej) w Polkowicach Dolnych przy ul. Kaliowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kaliowa

Polkowice,dolnośląskie

450 000 zł61 m² 7 377,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie położone na parterze w nowym budynku w zabudowie szeregowej niskiej wielorodzinnej (10 lokalowej) w Polkowicach Dolnych przy ul. Kaliowej (zjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Liliowa

Polkowice,dolnośląskie

3 700 zł72 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferujemy Państwu bezczynszowe mieszkanie na wynajem - pierwszy najemca. Usytuowane jest na parterze i posiada własny przynależny ogródek 100 m2 oraz miejsce postojowe przed budynkiem. Najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Ratowników

Polkowice,dolnośląskie

950 zł25 m² 38 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu kawalerkę na wynajem w Polkowicach przy ul. Ratowników. Najem okazjonalny. Mieszkanie dostępne od ręki. Mieszkanie usytuowane jest na 11 piętrze w bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słubicka

Polkowice,dolnośląskie

2 200 zł40 m² 54,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia (wynajem okazjonalny) nowe, 2-pokojowe mieszkanie 40,28m2 przy ul. Słubickiej 6b w Polkowicach. Mieszkanie mieści się na I piętrze 3 kondygnacyjnego budynku i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Liliowa

Polkowice,dolnośląskie

3 700 zł71 m² 52,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

404 000 zł80 m² 5 050 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .