dowolna

Mieszkania w bloku Polkowice - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

69 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

69 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

175 000 zł54 m² 3 240,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

nowe okna i parapety, klimatyzacja, nowe drzwi ,częściowo umeblowane

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Polkowice,dolnośląskie

165 000 zł50 m² 3 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie ładne i przestrzenne, okno w łazience, możliwość zostawienia kuchni pod zabudowę, dodatkowy domofon na piętrze, do zamieszkania od zaraz, mili i życzliwi sąsiedzi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ociosowa

Polkowice,dolnośląskie

204 000 zł59 m² 3 457,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie czyste zadbane dwa pokoje duży hol,przedpokój,duży balkon,wc osobno,szafa w zabudowie,sufity podwieszane,panele,glazura,okna wymienione,duża piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skalników

Polkowice,dolnośląskie

250 000 zł72 m² 3 472,22 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie. mieszkanie ciepłe, słoneczne z balkonem, dwie piwnice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

650 zł39 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do zamieszkania od 1go kwietnia, częściowo umeblowane, dwustronne, oddzielnie wc i łazienka, niski czynsz. Kaucja 700zł , czynsz 230zł/msc oraz odstępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skalników

Polkowice,dolnośląskie

800 zł65 m² 12,31 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe , przestronne, częściowo umeblowane , wyposażona kuchnia i łazienka

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kmicica

Polkowice,dolnośląskie

105 000 zł28 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie ciepłe- duże zwroty ze spółdzielni na koniec sezonu w tym roku 408 zł. Czynsz 170 zł. Zostawiamy umeblowanie aneksu, oraz szafę w pokoju, sprzęt agd kuchenka lodówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipowa

Polkowice,dolnośląskie

110 000 zł37 m² 2 972,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokoje + oddzielna kuchnia i łazienka, nowe okna, wraz z wyposażeniem - meblami

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolejowa

Polkowice,dolnośląskie

600 zł50 m² 12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie trzypokojowe do wynajęcia na ulicy Kolejowej, od zaraz; 3 piętro. Powierzchnia 51 m2. Mieszkanie w części umeblowane. Odstępne 600 zl + czynsz do spółdzielni 280 zł + opłaty takie jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skalników

Polkowice,dolnośląskie

150 000 zł48 m² 3 125 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

dodatkowo: komórka na "półpiętrze", łazienka i wc osobno, dostępność: luty/marzec 2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Ratowników

Polkowice,dolnośląskie

155 000 zł58 m² 2 672,41 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po adaptacji powiekszona łazienka, osobno wc, balkon, piwnica, trzy pokoje plus kuchnia z jadalnią. Duży pokój przedzielony scianką działową z karton - gipsu w ten sposób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wołodyjowskiego

Polkowice,dolnośląskie

130 000 zł45 m² 2 888,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skalników

Polkowice,dolnośląskie

252 000 zł72 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam 4 pokojowe mieszkanie własnościowe w Polkowicach ul Skalników, i piętro, pow. 72 m2, balkon, piwnica, pomieszczenie gospodarcze na półpiętrze Telefon kontaktowy:   , 697 095.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

600 zł30 m² 20 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ładne mieszkanie, świerzo wyremontowane, w pełni umebliwane, cena 600 zł/mies+ energia i woda (ok 60-70 zł). Do mieszkania nalerzy komórka lokatroska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sztygarska

Polkowice,dolnośląskie

176 000 zł55 m² 3 200 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe 55 metrów po kapitalnym remoncie wymieniona hydraulika, elektryka, instalacja gazowa, wymienione drzwi wejściowe I wewnętrzne na podłogach panele I płytki kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

500 zł37 m² 13,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

wynajem mieszkania dla osoby samotnej lub firmy cena wynajmu 500,00 zł + opłaty za użytkowanie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kmicica

Polkowice,dolnośląskie

700 zł47 m² 14,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Bardzo ciepłe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Lutego

Polkowice,dolnośląskie

125 000 zł37 m² 3 378,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie spółdzielcze-własnościowe. Znajdujące się na ulicy 11-go Lutego. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 4 piętrowego bolku. Posiada dwa pokoje, kuchnię, przedpokój, łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wojska Polskiego

Polkowice,dolnośląskie

77 000 zł24 m² 3 208,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie idealne dla starszych osób , lub młodego małżeństwa na dorobku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ratowników

Polkowice,dolnośląskie

159 300 zł54 m² 2 950 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie 54/m2, piwnica,dodatkowe pomieszczenie po między piętrami około 3/m2, II piętro, 2 pokoje w tym jeden przedzielony i są 3 pokoje, wc, łazienka, do małego odświeżenia,cena do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ratowników

Polkowice,dolnośląskie

200 000 zł61 m² 3 278,69 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 60,75 m2 , trzy pokoje,kuchnia.,przedpokój,łazienka i wc,balkon,piwnica oraz schowek.Mieszkanie zadbane.Stan bardzo dobry. Spokojna, cicha okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miedziana

Polkowice,dolnośląskie

1 500 zł90 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Posiadam mieszkanie do wynajęcia 86m2, 4 pokojowe. Dla osób prywatnych lub firm. Przestronne, o podwyższonym standardzie, w pełni umeblowane. Do wynajęcia od zaraz. Koszt 1500zł + opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

173 000 zł51 m² 3 392,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Spokojna cicha okolica .MIESZKANIE PO REMONCIE WYMIENIONE WSZYSTKIE DRZWI WEWNĘTRZNE, PANELE PODŁOGOWE ,KAFLE, ITP .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ratowników

Polkowice,dolnośląskie

160 110 zł54 m² 2 965 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Polkowice,dolnośląskie

150 000 zł52 m² 2 884,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie po kapitalnym remoncie,kuchnia w zabudowie,panele,płytki na podłodze,gładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

1 200 zł65 m² 18,46 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

wynajmę Firmie (faktura vat) lub osobie fizycznej

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hubala

Polkowice,dolnośląskie

185 500 zł53 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe okna , panele , kafelki , zadbane ,płytki na balkonie , klimatyzacja, możliwość dokupienia dużej działki ogrodowej z altanką , oraz garażu na ulicy kolejowej ,blok przy carrefour

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

180 000 zł51 m² 3 529,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzy pokojowe częściowo umeblowane spokojna okolica

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Polkowice,dolnośląskie

155 000 zł52 m² 2 980,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie spółdzielcze-własnościowe , 2-pokojowe ,o pow.52,52m2 , po kapitalnym remoncie,gładzie,płytki,panele na podłodze,nowe drzwi wejściowe,okna PCV,nowe C.O. kuchnia w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skalników

Polkowice,dolnośląskie

220 000 zł62 m² 3 548,39 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W mieszkaniu są : panele podłogowe,kafelki,wszystkie drewniane drzwi i oscieżnice,okna po wymianie,szafa zabudowana w przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legnicka

Polkowice,dolnośląskie

295 200 zł82 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3. pokoje ( kształt kwadrat, ok.20 m.kw. 1 pokój ), przedpokój przestrzenny, kuchnia na wymiar ok. 15 m. kw. (widna), podwieszane sufity, wc + łazienka ( po remoncie, kafelki ), podłogi - panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skalników

Polkowice,dolnośląskie

168 000 zł53 m² 3 169,81 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie spółdzielczo własnościowe 2-pokoje kuchnia , łazienka , wc , cena 168000 telef.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skrzetuskiego

Polkowice,dolnośląskie

125 000 zł37 m² 3 378,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe w Polkowicach przy ul.Skrzetuskiego o pow.37,2 oddzielna kuchnia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skalników

Polkowice,dolnośląskie

220 000 zł58 m² 3 793,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam lub zamienie na mniejsze mieszkanie własnosciowe 3pokojowe 58m +balkon na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym w Polkowicach na ulicy skalników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skalników

Polkowice,dolnośląskie

180 000 zł50 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

sprzedam mieszkanie 50 m2 na ul. skalników (blok cztero klatkowy, pomiędzy sklepem eko,a sklepem żabka), dwa duze pokoje z balkonem. widna kuchnia z zabudową kuchenną, wymienione kaloryfery,.