dowolna

Mieszkania w bloku Polkowice - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

69 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

69 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

265 000 zł75 m² 3 556,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania mieszkanie 4 pokojowe o pow. 74,51m2, usytuowane na 4 piętrze budynku. Mieszkanie w pełni rozkładowe, bardzo funkcjonalne, jasne, obejmuje: cztery odrębne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki

Polkowice,dolnośląskie

100 000 zł44 m² 2 272,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odstąpie mieszkanie w systemie tbs. Mieszkanie o powierzchni 44m skladajace sie z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki. Do mieszkania przynalezy piwnica. Mieszkanie cieple.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

1 200 zł45 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie usytuowane na Ip. budynku, tuż przy polkowickim Rynku. Mieszkanie umeblowane. Lokal jasny i zadbany. Dodatkowo opłaty za media: prąd, woda gaz, wywóz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skalników

Polkowice,dolnośląskie

1 000 zł36 m² 28,01 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia oferujemy mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, usytuowane na IV piętrze budynku, na zagospodarowanym osiedlu Gwarków. Mieszkanie jasne i słoneczne. Z dużego pokoju wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kmicica

Polkowice,dolnośląskie

134 000 zł37 m² 3 602,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam ładne mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się na parterze. Jego niewątpliwym atutem jest położenie- blisko żłobek , przychodnia , apteka , szkoły, przedszkola , boisk sportowych, kortów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kolejowa

Polkowice,dolnośląskie

263 500 zł75 m² 3 536,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Witam, posiadam do sprzedania mieszkanie w Polkowicach w bardzo dobrej lokalizacji przy ulicy Kolejowej ( nowy blok ). Mieszkanie składa się z czterech pokoi , łazienka i wc osobno ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

110 000 zł39 m² 2 820,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie 2-pokojowe,własnościowo-spółdzielcze, 39 m2,na parterze, blisko szkoła,przedszkole,naprzeciwko sklep 'polo',okna niedawno wymieniane,cena do negocjacji.Zależy nam na czasie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kmicica

Polkowice,dolnośląskie

149 000 zł44 m² 3 363,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 44,3m2, usytuowane na II piętrze budynku, na ładnie zagospodarowanym osiedlu Sienkiewicza. Mieszkanie ustawne, dwustronne, rozkładowe. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hubala

Polkowice,dolnośląskie

218 000 zł54 m² 4 037,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam Posiadam do sprzedania mieszkanie bezczynszowe przy ul Hubala ( nowe Hubala ). Mieszkanie po kapitalnym remoncie, dosłownie wszystko było zrywane i robione od nowa, duże zwroty za co - za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ociosowa

Polkowice,dolnośląskie

260 000 zł63 m² 4 120,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Sprzedam lub wynajmę mieszkanie 63,1 m kw parter/4,cztery pokoje, kuchnia, łazienka, ubikacja, dwa balkony. Nowe okna, kaloryfery oraz instalacja. Zostaje kuchnia z firmy Atlas wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

290 500 zł75 m² 3 873,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

mieszkanie obok ogrodów działkowych, na 1-pietrze, 4 pokojowe (osobna łazienka i wc), rozkładowe z oszkloną- dużą werandą, okna pcv, nowe antywłamaniowe drzwi wejściowe, cicha okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

1 500 zł73 m² 20,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajmu mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 72,60 m2 usytuowane na I piętrze budynku, położone na osiedlu mieszkaniowym w bliskiej odległości rynku. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

700 zł42 m² 16,71 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajmu mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 41,90 m2 usytuowane na I piętrze w bloku w samym centrum Polkowic. Funkcjonalny układ stanowią: 2 pokoje, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3-go Maja

Polkowice,dolnośląskie

132 000 zł41 m² 3 219,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie spółdzielcze własnościowe położone przy ulicy 3 Maja na 3 pietrze w bloku 4-piętrowym. Mieszkanie dwustronne z balkonem, do którego przynależą dwa pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

149 000 zł44 m² 3 363,43 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

ferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni użytkowej 44,30 m2 usytuowane na III piętrze budynku. Do mieszkania przynależy pomieszczenie piwniczne o pow. 5,18 m2. Funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

145 000 zł42 m² 3 415,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 42,45m2 usytuowane na IV piętrze bloku. Układ: 2 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka z wc. Na podłogach panele i terakota, na ścianach odpowiednio gładzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górników

Polkowice,dolnośląskie

143 000 zł39 m² 3 638,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni użytkowej 39,30 m2 usytuowane na II piętrze w bloku. Układ stanowią dwa pokoje, kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

245 000 zł62 m² 3 958 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3 - pokojowe o powierzchni użytkowej 61,90 m2 położone na I piętrze na osiedlu Centrum w Polkowicach. Układ: 3 pokoje, kuchnia, łazienka z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

151 000 zł42 m² 3 603,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 -pokojowe o powierzchni użytkowej 41,90 m2 położone na I piętrze budynku w samym centrum Polkowic. Układ: 2 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

153 000 zł44 m² 3 453,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy w sprzedaży mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 44,30 m2 usytuowane na IV piętrze w bloku w bliskiej odległości od centrum. Funkcjonalny układ stanowią dwa ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

600 zł49 m² 12,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia, 2 pokojowe w Polkowicach. 600zł + opłaty tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sztygarska

Polkowice,dolnośląskie

1 100 zł40 m² 27,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadam do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe .Częściowo umeblowane, wyposażone w sprzęt gospod.domowego. Bardzo dobra lokalizacja.Cena nie zawiera opłat za media : energia ,woda,gaz,światło

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legnicka

Polkowice,dolnośląskie

237 800 zł82 m² 2 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzedam lub zamienię na mniejsze z dopłatą. Mieszkanie komfortowe, przestrzenne, po remoncie, 3. pokojowe ( kształt kwadrat ) sufity podwieszane, płyty podłogowe i panele, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

245 000 zł72 m² 3 402,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedaż lub zamiana! Mieszkanie 4 pokojowe o pow. 72 m2, ustawne, o funkcjonalnym rozkładzie usytuowane na III piętrze budynku. Układ: kuchnia, 3 pokoje, łazienka, oddzielne wc, duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górników

Polkowice,dolnośląskie

135 000 zł39 m² 3 461,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 39,1m2 usytuowane na parterze IV piętrowego bloku. Układ mieszkania: 2 pokoje, kuchnia, łazienka i wc oddzielnie, przedpokój. Opłata za czynsz wynosi ok. 240.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

99 000 zł28 m² 3 536,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy w sprzedaży mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 27,99 m2, usytuowane na III piętrze w bloku. Układ: pokój większy połączony z aneksem kuchennym, mały pokój oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sztygarska

Polkowice,dolnośląskie

149 000 zł48 m² 3 104,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe w bloku 4 piętrowym.Ściany w gładzi i glazurze na podłogach panele.Pierwotny balkon zlikwidowany,przez co pokój posiada większą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Polkowice,dolnośląskie

225 000 zł54 m² 4 132,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 54,45 m2 położone na parterze w bloku. Ciekawy i przestronny układ stanowią dwa pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skalników

Polkowice,dolnośląskie

199 000 zł54 m² 3 685,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam mam do sprzedania mieszkanie na ul.Skalników 4 piętro w bloku bez junkersa, mieszkanie po remoncie, kuchnia pod zabudowę, parkiet na podłodze, osobno toaleta, okna plastikowe, więcej info.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

880 zł39 m² 22,39 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajmu mieszkanie 2 - pokojowe o pow. 39,30 m2, położone na I piętrze w bloku. Układ: pokój z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wc oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

95 000 zł31 m² 3 029,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 1-pokojowe o pow. 31,36 m2 z balkonem, położone na IV piętrze w bloku (nowsze budownictwo). Układ: 1 pokój, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój oraz balkon. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

260 000 zł86 m² 3 013,79 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 5-cio pokojowe odrębna własność na ul. Sztygarskiej wieżowiec mieszkanie po remoncie więcej informacji pod numerem telefonu  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

1 100 zł54 m² 20,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajmu mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 54,45 m2, położone na parterze w bloku. Istnieje możliwość doposażenia wg potrzeb najemcy. Funkcjonalny układ: 2 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

215 000 zł56 m² 3 873,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Witam, mam do sprzedania dwupokojowe bezczynszowe mieszkanie położone w cichej i przyjaznej okolicy, blisko lasu (polkowice Dolne). Mieszkanie jest w stanie idealnym, nie wymaga dodatkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Lutego

Polkowice,dolnośląskie

157 000 zł44 m² 3 544,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta! Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem o powierzchni 44,3 m2. Do mieszkania przynależy pomieszczenie piwniczne. Mieszkanie spółdzielczo-własnościowe. Położone w Polkowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głogowska

Polkowice,dolnośląskie

1 100 zł57 m² 19,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mam do wynajęcia mieszkanie w Polkowicach o powierzchni 56,9 m2. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju i balkonu, jest częściowo umeblowane.Cena za wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skrzetuskiego

Polkowice,dolnośląskie

119 000 zł37 m² 3 198,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam własnościowe mieszkanie w Polkowicach na ul.Skrzetuskiego(blok z ciepłą wodą z junkersa na marginesie junkers NÓWKA) na 3 pietrze ,2 pokoje,okna drewniane, ale złożone podanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górników

Polkowice,dolnośląskie

125 000 zł40 m² 3 156,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania oferujemy mieszkanie 2-pokojowe o pow. 39,6m2 usytuowane na parterze 4-piętrowego bloku. Mieszkanie zadbane, w dobrym stanie technicznym. Kuchnia ustawna, meble w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ociosowa

Polkowice,dolnośląskie

234 000 zł65 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 3-pokojowe na 4 piętrze w bloku czteropiętrowym na ulicy Ociosowej. Przestronne o bardzo funkcjonalnym rozkładzie: 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, przedpokój, balkon i piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skalników

Polkowice,dolnośląskie

195 000 zł54 m² 3 617,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam od zaraz mieszkanie własnościowe na ul. Skalników w Polkowicach. Spokojna okolica i dogodna lokalizacja .Obok różne szkoły , place zabaw , wejście od strony podwórka , dużo miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rynek

Polkowice,dolnośląskie

1 000 zł48 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na II-piętrze, oddzielna kuchnia, łazienka. Mieszkanie w stanie idealnym, po remoncie kapitalnym ( nowe płytki, sanitarka, meble w kuchni , lodówka). Dla.