dowolna

Mieszkania umeblowane Polkowice - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

38 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

38 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Polkowice,dolnośląskie

579 000 zł63 m² 9 161,39 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż mieszkanie w Polkowicach, ul. Słowiańska Oferujemy na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni użytkowej 63,2 m oraz powierzchni podłogi około 77 m , usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krótka

Polkowice,dolnośląskie

329 000 zł48 m² 6 904,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferujemy Państwu mieszkanie 3 pokojowe przy ul. Krótkiej 1 w Polkowicach, na I piętrze. Blok usytuowany jest w wyjątkowo dobrym miejscu, idealnym dla rodziny z dziećmi. Wyjście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kossaka

Polkowice,dolnośląskie

1 170 000 zł110 m² 10 636,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż wyjątkowe, bezczynszowe mieszkanie dwupoziomowe 110m2 w centrum Polkowic! Na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 110 m + taras, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kmicica

Polkowice,dolnośląskie

410 000 zł48 m² 8 610 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Polkowicach - idealne miejsce dla Ciebie! Zapraszamy do zakupu pięknego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 48 m2, położonego na 3 piętrze w Polkowicach. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górników

Polkowice,dolnośląskie

285 000 zł39 m² 7 251,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie W spokojnej części polkowic 39,3 m | Parter | Oddzielna kuchnia | Piwnica | Ogrzewanie miejskie | Blok po termomodernizacji rozkład pomieszczeń: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żarska

Polkowice,dolnośląskie

419 000 zł48 m² 8 720,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferuję Panstwu na sprzedaż zadbane, bezczynszowe mieszkanie wraz z pełnym wyposażeniem i meblami w Polkowicach przy ul. Żarskiej. Świetna lokalizacja przy nowo wybudowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Liliowa

Polkowice,dolnośląskie

4 300 zł122 m² 35,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu na wynajem ładny, przestronny, dwupoziomowy apartament bezczynszowy w Polkowicach przy ul. Liliowej. Nowe mieszkanie - pierwszy najemca! najem okazjonalny. W pobliżu znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rynek

Polkowice,dolnośląskie

312 000 zł43 m² 7 323,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2 pokoje | balkon | centrum Polkowic - Rynek | 42,6 m | 3 piętro Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,6 m , położone w centrum Polkowic - Rynek 21. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Liliowa

Polkowice,dolnośląskie

4 300 zł122 m² 35,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

3 900 zł120 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowy apartament o powierzchni 120 m2. Apartament położony jest na piętrze domu w Polkowicach. Lokal posiada osobne wejście, wiatrołap, przedpokój, kuchnię, garderobę, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ociosowa

Polkowice,dolnośląskie

385 000 zł48 m² 8 020,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na III piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Ociosowej w Polkowicach. Sprzedaż bez pośredników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

2 400 zł80 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bezczynszowe, słoneczne i komfortowo urządzone mieszkanie na 1 piętrze domu w Rynku Polkowic. Powierzchnia całkowita 80 m2/ użytkowa bez skosów- 57m2. Mieszkanie typu studio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

911 000 zł93 m² 9 795,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Sprzedam apartament dwupoziomowy z niezależnym wejściem oraz miejscem postojowym na dwa auta bezpośrednio przy wejściu do apartamentu. Apartament ma powierzchnię 92,9 m2 (po podłodze ok 110 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żarska

Polkowice,dolnośląskie

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu nowe mieszkanie 3-pokojowe na wynajem w Polkowicach przy ul. Żarskiej. Mieszkanie posiada duży balkon. Nowe budownictwo. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Polkowice,dolnośląskie

215 000 zł50 m² 4 282,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 2-pokojowe umeblowane mieszkanie o powierzchni 50,2 m , usytuowane na 2. piętrze w niskim bloku przy ul. Legnickiej w Polkowicach. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lipowa

Polkowice,dolnośląskie

489 000 zł75 m² 6 562,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam 4pokojowe mieszkanie funkcjonalne i przestronne, kuchnia w zabudowie że sprzętem oprócz lodówki, 2 duże szafy w zabudowie które pomieszczą bardzo dużo,może zostać trochę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

3 500 zł57 m² 61,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem piękne, gustownie urządzone mieszkanie 57 m2 z ogródkiem i prywatnym miejscem postojowym w nowym budynku w zabudowie szeregowej w Polkowicach. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sztygarska

Polkowice,dolnośląskie

245 000 zł44 m² 5 114,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na IV piętrze na ul. Sztygarskiej o powierzchni 44,30 m składające się z jasnego salonu, przytulnej sypialni, zabudowanej kuchni oraz funkcjonalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowiańska

Polkowice,dolnośląskie

619 000 zł63 m² 9 794,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kmicica

Polkowice,dolnośląskie

270 000 zł37 m² 7 258,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w Polkowicach na ul. Kmicica komfort, który pracuje na Twoją korzyść Jeśli szukasz mieszkania, które łączy estetykę, rozsądne koszty utrzymania i realny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

246 000 zł38 m² 6 483,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polkowice, ul. Krótka, mieszkanie, 2 pok, 38m2, II p, sprzedaż 246 000 zł rezerwacja* Jeśli szukasz 2 pokojowego mieszkania w stanie do zamieszkania lub pod inwestycje na wynajem? Ta oferta spełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

3 700 zł137 m² 27,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie jednopoziomowe / apartament o powierzchni użytkowej 137m2 - bezczynszowe z miejscem parkingowym , teren monitorowany 24h/7 Mieszkanie nowocześnie i gustownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rynek

Polkowice,dolnośląskie

561 000 zł83 m² 6 791,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Bezczynszowe mieszkanie w samym sercu Polkowic! Rynek Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 82,6 m położone na 1 piętrze stylowej kamienicy w samym centrum Polkowic - Rynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ociosowa

Polkowice,dolnośląskie

495 000 zł60 m² 8 305,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w zielonej, cichej okolicy idealne dla młodych i starszych. Na sprzedaż mieszkanie w Polkowicach spokojnej, pełnej zieleni lokalizacji. W pobliżu znajdują się park, las,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

267 000 zł45 m² 5 894,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie w Polkowicach, o powierzchni 45 m , usytuowane na I piętrze.Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Słubicka

Polkowice,dolnośląskie

845 000 zł105 m² 8 047,62 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wyjątkowe, mieszkanie o powierzchni 105 m , zaprojektowane z myślą o wygodzie i funkcjonalności. Cena do mocnej negocjacji dla prawdziwie zaintersowanych , elastyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górników

Polkowice,dolnośląskie

1 900 zł39 m² 48,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie 2-pokojowe w Polkowicach. 2 pokoje 39 m2 plus balkon, któy będzie wykonany na początku 2026 1 piętro Kuchnia oddzielna z oknem Łazienka z wc Częściowo umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Polkowice,dolnośląskie

267 000 zł33 m² 8 039,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Bezczynszowa Kawalerka na sprzedaż - Polkowice, ul. Borówkowa Na sprzedaż komfortowa, ekonomiczna kawalerka o powierzchni 33,21 m (po podłogach 46,67m ) z dodatkową komórką lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skalników

Polkowice,dolnośląskie

507 995 zł58 m² 8 758,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

NA sprzedaż piękne mieszkanie zlokalizowane na parterze w bloku 4 piętrowym przy ul. Skalników. Mieszkanie pięknie i gustownie urządzone i wyposażone w sprzęty i meble bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Polkowice,dolnośląskie

504 999 zł74 m² 6 824,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Dostępne od zaraz gotowe do zamieszkania! Wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie w sercu Polkowic komfort, przestrzeń i spokój! Na sprzedaż przestronne, 74 m mieszkanie położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skalników

Polkowice,dolnośląskie

507 995 zł58 m² 8 758,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***nowa cena! 507995pln**** nie zwlekaj umów prezentację już teraz*** Nowoczesne 3 pokoje po generalnym remoncie Polkowice, ul. Skalników Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie 58 m w Polkowicach, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ociosowa

Polkowice,dolnośląskie

224 000 zł38 m² 5 818,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż - Polkowice, ul. Ociosowa Na sprzedaż oferujemy przytulne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,5 m w Polkowicach, zlokalizowane przy ul. Ociosowej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Polkowice,dolnośląskie

585 000 zł72 m² 8 241 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Bezczynszowe, dwupoziomowe Mieszkanie z Balkonem | Polkowice, ul. Żarska | 72,2 m cena do negocjacji Lokalizacja: polkowice, ul. Żarska Powierzchnia: 72,2 m Pokoje: 3 Poziomy: 2 Rok budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ociosowa

Polkowice,dolnośląskie

2 200 zł60 m² 36,58 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 3 pokojowe na 2 piętrze w bloku przy ul. Ociosowej w Polkowicach. Mieszkanie składa się z 3 oddzielnych pokoi, osobnej kuchni, łazienki, wc, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Rynek

Polkowice,dolnośląskie

595 000 zł62 m² 9 596,77 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż piękne, bezczynszowe mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze w budynku bezczynszowym w ścisłym centrum w Rynku Polkowic. Z prywatnym miejscem parkingowym w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ociosowa

Polkowice,dolnośląskie

355 000 zł48 m² 7 395,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne i przytulne mieszkanie o powierzchni 48m2. (47,40m2) zlokalizowane w Polkowicach przy ul. Ociosowej. Lokal znajduje się na4 piętrze 4-piętrowego bloku. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lipowa

Polkowice,dolnośląskie

329 700 zł43 m² 7 667,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie Polkowice, ul. Lipowa Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść od razu z walizką? To 2-pokojowe mieszkanie w centrum Polkowic czeka właśnie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Polkowice,dolnośląskie

1 600 zł44 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 44m2 w Polkowicach. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z balkonem typu loggia, sypialni, wyposażonej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słubicka

Polkowice,dolnośląskie

619 000 zł65 m² 9 526,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w Polkowicach przy ul. Słubickiej, w bloku z 2018r. Mieszkanie o pow. 64,98m2 znajduje się na I piętrze bloku i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górników

Polkowice,dolnośląskie

1 800 zł51 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, na dłuższy okres czasu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2 w m. Polkowice zlokalizowane na III piętrze 4 piętrowego bloku. Mieszkanie w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

750 000 zł119 m² 6 311,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Przestronne mieszkanie z ogrodem i miejscem postojowym gotowe do zamieszkania! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni całkowitej 98.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij