dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Polkowice - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

53 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

53 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chełmońskiego

Polkowice,dolnośląskie

2 700 zł55 m² 49,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe (55m2) o wysokim standardzie zlokalizowane na 1 piętrze w nowej kamienicy przy ul. Chełmońskiego w Polkowicach. Składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Lutego

Polkowice,dolnośląskie

307 000 zł42 m² 7 309,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe na 1 piętrze w bloku w Polkowicach przy ul. 11 Lutego. Powierzchnia lokalu to 42 m2. Mieszkanie składa się z: - przedpokoju, - 2 oddzielnych pokoi, - kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skrzetuskiego

Polkowice,dolnośląskie

245 000 zł44 m² 5 530,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 44,30 m2 w Polkowicach przy ulicy Skrzetuskiego. Nieruchomość położona jest na 4 piętrze w bloku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipowa

Polkowice,dolnośląskie

225 000 zł43 m² 5 232,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania w Polkowicach Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w Polkowicach przy ulicy Lipowej. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 43,13m2, w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

189 000 zł32 m² 5 815,38 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 32,50 m2, na parterze położone w Polkowicach ( woj. dolnośląskie) Mieszkanie składa się z: - salonu - sypialni - oddzielnej kuchni - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miedziana

Polkowice,dolnośląskie

170 000 zł33 m² 5 198,78 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 32,50 m2 w Polkowicach przy ulicy Miedzianej. Nieruchomość położona jest 4 piętrze w bloku z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skrzetuskiego

Polkowice,dolnośląskie

1 500 zł37 m² 40,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie na 1 piętrze w bloku spółdzielczym przy ul. Skrzetuskiego w Polkowicach. Mieszkanie bardzo ładne, nowoczesnie urządzone- niedawno po remoncie. W sam raz dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sztygarska

Polkowice,dolnośląskie

165 000 zł32 m² 5 076,92 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane na 2 piętrze w wieżowcu przy ul. Sztygarskiej w Polkowicach. Mieszkanie ma 32,5m2 i składa się z: przedpokoju, łazienki, pokoju dziennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Polkowice,dolnośląskie

220 000 zł43 m² 5 116,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 43 m2 w Polkowicach. Nieruchomość położona jest na parterze w bloku. Mieszkanie składa się z salonu, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia w pełni umeblowane mieszkanie dwupokojowe w centrum Polkowic. - do wynajęcia od zaraz/ - Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone; agd, tv, pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kossaka

Polkowice,dolnośląskie

410 000 zł59 m² 6 949 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Prezentuję Państwu 2 pokojowe bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 59 m2, w pełnym rozkładzie znajdujące się w doskonałej lokalizacji zaraz przy płycie rynku z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

1 400 zł34 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe położone na 2 piętrze w kamienicy bezczynszowej w Polkowicach przy ul. Wojska Polskiego. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 11 Lutego

Polkowice,dolnośląskie

2 200 zł44 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe 44 m2 o wysokim standardzie zlokalizowane w bloku przy ul. 11 Lutego (obok boiska lekkoatletycznego) w Polkowicach. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ratowników

Polkowice,dolnośląskie

199 000 zł55 m² 3 642,02 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż w Polkowicach przy ul. Ratowników. Mieszkanie do remontu. W okolicy znajdują się szkoły, przedszkola, uczelnia, kościół, sklepy i parkingi. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3-go Maja

Polkowice,dolnośląskie

235 000 zł45 m² 5 222,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 45 m2 położone w Polkowicach przy ulicy 3 Maja. Nieruchomość mieści się na 3 piętrze w 4 piętrowych bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ratowników

Polkowice,dolnośląskie

229 000 zł55 m² 4 191,07 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie w Polkowicach przy ul. Ratowników. W okolicy znajdują się szkoły, przedszkola, uczelnia, kościół, sklepy i parkingi. Mieszkanie usytuowane jest na 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Lutego

Polkowice,dolnośląskie

229 000 zł37 m² 6 155,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na parterze w bloku 4 piętrowym w Polkowicach przy ul. 11 lutego. Mieszkanie położone w bloku obok Żłobka. Mieszkanie stanowi odrębną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miedziana

Polkowice,dolnośląskie

245 000 zł33 m² 7 424,24 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe na 5 piętrze, o metrażu 33 m.kw. składające się z salonu, z którego jest wejście do kuchni i do sypialni, przedpokój oraz łazienka z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górników

Polkowice,dolnośląskie

225 000 zł39 m² 5 890,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam w ofercie biura mieszkanie 2 pokoje w bloku w Polkowicach. W okolicy liczne punkty usługowo handlowe, szkoła podstawowa nr 2, restauracja i miejski klub sportowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

180 000 zł42 m² 4 285,71 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe w centrum Polkowic. W pobliżu znajdują się sklepy, targ, place zabaw, kino, szkoła. Mieszkanie usytuowane jest na 10 piętrze. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sztygarska

Polkowice,dolnośląskie

179 000 zł32 m² 5 507,69 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność - tylko u nas! Oferujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 32,5 m2 usytuowane na VI piętrze wieżowca przy ul. Sztygarskiej w Polkowicach. Niewielka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

2 200 zł80 m² 27,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bezczynszowe, słoneczne i komfortowo urządzone mieszkanie na 1 piętrze domu w Rynku Polkowic. Powierzchnia całkowita 80 m2/ użytkowa bez skosów- 57m2. Mieszkanie typu studio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słubicka

Polkowice,dolnośląskie

2 200 zł40 m² 54,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia (wynajem okazjonalny) nowe, 2-pokojowe mieszkanie 40,28m2 przy ul. Słubickiej 6b w Polkowicach. Mieszkanie mieści się na I piętrze 3 kondygnacyjnego budynku i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słubicka

Polkowice,dolnośląskie

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe mieszkanie w bloku przy ul. Słubickiej w Polkowicach. Mieszkanie świeżo po wykończeniu- użytkowane rok czasu. Mieszkanie ma powierzchnię 40 m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ociosowa

Polkowice,dolnośląskie

1 200 zł38 m² 31,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu mieszkanie na wynajem w Polkowicach przy ul. Ociosowej. Najem okazjonalny. Mieszkanie dostępne od ręki. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze. Składa się z 2 - pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

205 000 zł41 m² 4 963,68 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 41.30 m2, zlokalizowane w Polkowicach. Mieszkanie mieści się na 4 piętrze, w wieżowcu. Ogrzewanie miejskie. Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

225 000 zł38 m² 5 921,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe 38m2 na 1 pietrze. Mieszkanie usytuowane w cichej, spokojnej okolicy z ładnym widokiem z okien. Zapraszamy na oględziny. Cena do negocjacji 225 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

239 000 zł41 m² 5 829,27 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 41,30 m kw. Mieszkanie znajduje się w wieżowcu z windą na 10 piętrze. Pomieszczenia: korytarz Salon Łazienka Osobno wc Kuchnia Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ociosowa

Polkowice,dolnośląskie

1 100 zł48 m² 22,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie dwupokojowe na IV piętrze przy ulicy Ociosowej w Polkowicach 48m. Tylko osobom pracyjącym. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje, kuchnia, łazienka i wc (osobno), duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

1 800 zł51 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu mieszkanie na parterze w Polkowicach. Bardzo fajna lokalizacja. Blisko Zespół Szkół, uczelnia Jana Wyżykowskiego, szkoła Podstawowa nr 3, w niedalekiej odległości sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

180 000 zł42 m² 4 285 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie w centrum Polkowic. W pobliżu znajdują się sklepy, place zabaw, kino, targ, szkoła. Mieszkanie usytuowane jest na 10 piętrze. Składa się z przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ratowników

Polkowice,dolnośląskie

175 000 zł30 m² 5 762,27 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe na parterze w budynku wielorodzinnym w Polkowicach przy ul. Ratowników. Mieszkanie o powierzchni 30,37 m2 usytuowane jest na parterze. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wołodyjowskiego

Polkowice,dolnośląskie

175 000 zł36 m² 4 908,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz nieruchomości, którą będziesz mógł urządzić według własnych upodobań? Jeśli tak, zapoznaj się z ogłoszeniem! Mam dla Ciebie dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,6 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hubala

Polkowice,dolnośląskie

259 900 zł51 m² 5 116,14 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 50.80 m w Polkowicach w samym centrum miasta (pierwszy blok na ul. Hubala - od strony parku). Mieszkanie znajduje się w 4-piętrowym bloku na 4 piętrze, blok ocieplony po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górników

Polkowice,dolnośląskie

207 000 zł40 m² 5 240,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe położone na 3 piętrze budynku 4 piętrowego przy ul. Górników w Polkowicach. Mieszkanie składa się z 2 oddzielnych pokoi, przedpokoju, kuchni, łazienki. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

250 000 zł52 m² 4 807,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 52 m2 na 3 piętrze w bloku w Polkowicach. Mieszkanie w budynku 3 piętrowym, podpiwniczonym. Wysokie stropy- 275 cm. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

274 000 zł46 m² 5 956,52 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu ładne 2 - pokojowe mieszkanie na parterze w Polkowicach. Cicha i spokojna okolica, w pobliżu punkt gastronomiczny, parking przed budynkiem. Mieszkanie posiada nastepujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

1 300 zł44 m² 29,35 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu ładne mieszkanie na wynajem w Polkowicach przy ul. 11-Lutego. Najem okazjonalny. Mieszkanie o powierzchni 44,30 m2 usytuowane jest na 1 piętrze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

1 400 zł38 m² 36,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polkowice, ul. Krótka, mieszkanie, 2 pok, 38m2, wynajem 1400 zł Do wynajęcia atrakcyjnie i funkcjonalnie zaaranżowane mieszkanie Dostępne od września 2023r. W ofercie 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ratowników

Polkowice,dolnośląskie

1 800 zł54 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu na wynajem mieszkanie własnościowe 54 m2 (2 pokoje) w Polkowicach. Mieszkanie dostępne od ręki. Mieszkanie z pełnym wyposażeniem. Ul. Ratowników. Wspólnota mieszkaniowa. 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górników

Polkowice,dolnośląskie

225 000 zł39 m² 5 725,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 39,30 m2 w Polkowicach, ul. Górników. Usytuowane jest na II piętrze w bloku IV piętrowym. Mieszkanie składa się z przedpokoju, salonu.